• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • بزودی...

پیشنهاد سریالها

سریال سرنوشت (ایمان) سریال ماجراهای شرلوک هلمز سریال مامور انتقال سریال ایسان   سریال در برابر آینده افسانه ی دونگ یی

سریال گلشیفته فصل اول سریال لاست فصل اول سریالها مرجع دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی سریالها مرجع دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی  سریالها مرجع دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی سریالها مرجع دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی

ادامه سریال اینهیومنز احتمالا کنسل خواهد شد

به نظر می‌رسد که به احتمال زیاد، فصل اول سریال Inhumans از کمپانی مارول، حتی قبل از آغاز پخش، توسط شبکه ABC کنسل خواهد شد.

بر اساس گزارش‌های مختلفی که اخیرا منتشر شده، به نظر می‌رسد که سریال اینهیومنز (Inhumans)، اثر تلویزیونی جدید کمپانی مارول، توسط منتقدان و کارشناسان نابود شده و بر اساس نظراتی که آنها داده‌اند، به احتمال خیلی زیاد، زمانی که این سریال در شبکه ABC پخش خود را آغاز می‌کند نمره‌های قابل قبول و خوبی نخواهد گرفت. با این اوصاف و آن‌طور که از ظواهر امر پیدا است، پخش سریال Inhumans از مدتی پیش کنسل شده است.

از یک زمانی به بعد، اتفاقاتی که برای سریال اینهیومنز رخ می‌داد به نظر خیلی خوب نمی‌رسید و تقریبا مدتی است که اوضاع این‌گونه برای این مجموعه تلویزیونی پیش می‌رود. زمانی که مجموعه تصاویر مختلف و همچنین اولین عکس رسمی این سریال منتشر شد، آن‌طور که باید و شاید بازخورد دریافت نکرد و مردم اصلا به‌خوبی آن را نپذیرفتند. همچنین تریلر‌هایی که از این سریال منتشر شد و نتیجه همکاری بین شبکه ABC و IMAX بود، نشان می‌داد که بودجه زیادی که همه از آن حرف می‌زدند و برای این مجموعه تلویزیونی در نظر گرفته شده بود، تاثیر آن‌چنان خوبی در بهتر شدن آن نداشته و به چشم نمی‌آید. از لحاظ باکس آفیس هم، نسخه سینمایی کوتاهی که از این مجموعه اکران شده بود عملکردی در حد خوب داشت و به نظر می‌رسد که امتیاز‌های پایین و ضعیفی هم دریافت کند.

به همین ترتیب، شاید برای شما اصلا تعجب‌آور و عجیب نباشد اگر بدانید که کمپانی مارول و شبکه ABC در حال آماده کردن خود برای بدترین شرایط هستند. طبق گفته‌های سایت خبری Renew Cancel TV، این شبکه به جای اینکه این مجموعه را به‌عنوان فصل اول به روی آنتن ببرد و به همه اجازه دهد که فکر کنند فصل دومی هم وجود دارد و ساخته خواهد شد، تصمیم دارد این سریال را به‌عنوان «یک سریال تکمیل‌شده» معرفی کند و به روی آنتن ببرد. در نتیجه، احتمالا دیگر فصل بعدی هم وجود نخواهد داشت و برنامه آنها برای فصل‌های آینده به‌هم ریخته است.

در حال حاضر به نظر نمی‌رسد که چیزی قابل تغییر باشد و سازندگان تصمیمی به غیر از تصمیم کنونی بگیرند. البته اگر سریال، پس از آغاز پخش در اواخر ماه جاری میلادی، به امتیازات و بیننده‌ای بیش از حد انتظار رسید، این احتمال وجود دارد که آنها روی ساخت فصل دوم هم فکر کنند و شاید هم شرایط مساعد بود و فصل دوم را هم به روی آنتن بردند. اما این موضوع هم مطرح است که رسیدن به این شرایط و به دست آوردن امتیازی بیش از حد انتظار واقعا بعید است؛ مخصوصا با وجود اینکه صحبت‌هایی که درباره این مجموعه مطرح شده اصلا خوب نیست و بعید به نظر می‌رسد که این بینندگان باشند که آینده این سریال را مشخص کنند. خیلی غم‌انگیز و شرم‌آور است که چنین اتفاقی رخ داده است، اما حداقل حالا این پتانسیل وجود دارد که اگر کسی بخواهد می‌تواند آن را به صورت یک فیلم بازسازی کند.

منبع:https://t.me/tv3rialha/1903

آشنایی با تاریخ ایران

تاریخ ایران

آشنایی با کوروش بزرگ

آشنایی با کورش بزرگ

روز کوروش بزرگ ( ۷ آبان )

روز کوروش بزرگ

تبلیغات متنی

نگاهی متفاوت به تاریخ ایران
جدیدترین فیلم و سریالها و جدیدترین اخبار دنیای سینما در کانال سریالها
ماهیانه فقط 15 هزار تومان
ماهیانه فقط 15 هزار تومان

تبلیغات متنی

مرجع دانلود فیلم های قدیمی ایرانی
طراحی سایت
پایگاه خبری اندیشه کیمیا
روانشناس متخصص کودک و نوجوان - خانواده - مشاوران هیروو

تبلیغات متنی

ماهیانه فقط 15 هزار تومان
جدیدترین اخبار، فیلم از جام جهانی 2018 روسیه
ماهیانه فقط 15 هزار تومان
ماهیانه فقط 15 هزار تومان

تبلیغات متنی

ماهیانه فقط 15 هزار تومان
ماهیانه فقط 15 هزار تومان
طراحی سایت
ماهیانه فقط 15 هزار تومان